Zalane mieszkanie, dom, budynek odszkodowanie

 

Często zdarza się, iż wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowanie za zalane, spalone czy w inny sposób zniszczone mienie jest zbyt niskie i nie wystarcza na przywrócenie Twojego mieszkania lub budynku do stanu sprzed szkody. Towarzystwa potrafią wypłacić nawet 1/3 z należnej poszkodowanemu sumy.

Jeżeli podejrzewasz, iż Twoje odszkodowanie mogło zostać zaniżone zgłoś się do nas, a my przeanalizujemy czy decyzja ubezpieczyciela jest poprawna.

 

W jaki sposób odszkodowania za zalane mienie jest zaniżane?

 

  • Towarzystwo nie uwzględnia pracy jaką należy wykonać aby przywrócić mieszkanie do stanu sprzed szkody( zalania, pożaru).
  • Zaniżone są koszty pracy budowlańców, którym zleca się remont mieszkania.
  • Uwzględnianie słabej jakości materiałów budowlanych.

W czym nasza firma może Państwu pomóc ?

 

  1. Wykonamy bezpłatną wstępną analizę, następnie przekażemy sporządzony przez towarzystwo kosztorys robót do współpracującego rzeczoznawcy, który wyliczy o jaką kwotę zaniżone zostało odszkodowanie.
  2. Następnie podejmiemy próbę ugodowego załatwienia sprawy, a w wypadku nie spełnienia przez towarzystwo naszego żądania wystąpimy w Twoim imieniu do Sądu.

 

Przeważnie takie postępowanie trwa od 3 miesięcy do roku. Nasza firma stara się załatwić sprawę ugodowo, co umożliwia szybsze odzyskanie pieniędzy potrzebnych na remont.


 Rozliczymy się dopiero po skutecznym załatwieniu Twojej sprawy. Brak sukcesu, to brak wynagrodzenia dla nas!

 

doradztwoodszkodowawczemale

Kontakt:

email:

do.odszkodowania@gmail.com

telefon:

690-690-466

 Sandomierz

ul. Dobkiewicza 8A