DOPŁATY DO ODSZKODANIA OC

 niskie oc doplata

Na czym polega usługa tzw. dopłat do odszkodwania oc?


 Usługa dopłat do oszkodowań polega na wypłaceniu dodatkowej kwoty do już otrzymanego odszkodwania z tytułu polisy OC(odpowiedzialność cywilna sprawcy wypadku). Dzięki tej usłudze będziesz mógł otrzymać natychmiastowe dodatkowe pieniądze od naszej firmy. Gdy zdecydujesz się na ten wariant, to roszczenie względem towarzystwa przechodzi na rzecz naszej firmy drugim wariantem jest możliwość reprezetnowania klijenta w sporze z towarzystwem ubezpieczniowym, co jednak wiąże się z tym, iż pieniądze uzyskasz póżniej.

 

Dlaczego odszkodowania są zaniżane?


Towarzystwo odpowiedzialne z tytułu polisy OC wypłaca odszkodowanie na podstawie kosztorysu, który jest wykonywany przez rzeczoznawcę samochodowego. Ubezpieczyciele zlecają swoim pracownikom nierzetelne wykonywanie kosztorysów, a tj. takich, które opierają się na nieoryginalnych częściach oraz z zaniżoną stawką za roboczogodzinę naprawy pojazdu oraz niewypłacanie pieniędzy należnych za wynajem pojazdu.

 

Czy mam szanse na uzyskanie dopłaty?


W związku z nieuczciwymi praktykami ubezpieczycieli wypłacone Ci odszkodowanie zostało najprawdopodobniej zaniżone( od 80-90 procent odszkodowań jest zaniżone).

Więc jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój samochód został uszkodzony w wypadku możesz uzyskać dodatkowe pieniądze z tego tytułu, jedyne co musisz zrobić to przesłać nam kosztorys na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się z nami pod numerem telefonu 690-690-466.

 

Czy poniosę jakieś koszty?


 Analiza Twojej sprawy jest bezpłatna, firma nie pobiera od klijenta opłat wstępnych.

 

Jeżeli masz dodatowe pytania skątaktuj się z nami, a postaramy się na nie odpowiedzieć. 

 

 PAMIĘTAJ!

TYLKO TRZY KROKI DZIELĄ CIĘ OD UZYSKANIA DODATKOWYCH PIENIĘDZY! 

 

1. Przedstawiasz nam swój kosztorys lub wskazujesz nam kiedy był wypadek, a my pomożemy Ci uzyskać utracony kosztorys.

 

2. Analizujemy sprawę i przedstawiamy CI najlepszą formę współpracy, a tj. dopłata lub prowadzenie sprawy.

 

3. Natychmiastowa wypłata.

Kontakt:

email:

do.odszkodowania@gmail.com

telefon:

690-690-466