Auto zastępcze z oc sprawcy za darmo! 

 

W przypadku, gdy Twój samochód uległ wypadkowi, a sprawcą kolizji była inna osoba, to masz prawo do auta zastępczego, którego koszt pokryje ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Dodatkowo nie poniesiesz, w związku z tym żadnych kosztów, ponieważ to my weźmiemy na siebie ryzyko ewentualnego niewypłacenia przez towarzystwo sprawcy odszkodowania z tego tytułu.

 

Jedyne co musisz zrobić, to poprosić nas o takie auto, a my szczegółowo wyjaśnimy Ci na czym polega nasza usługa „bezpłatnego” auta zastępczego.

Zadzwoń pod nr 690-690-466 bądź skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (jeżeli wybierzesz kontakt email, to pozostaw nam numer telefonu).

 

Plusy najmu za pośrednictwem naszej firmy:

+ bezgotówkowy, darmowy najem.

+ współpraca z wieloma wypożyczalniami.

+ brak ukrytych opłat.

+ bez limitu kilometrów.

+ brak kaucji gwarancyjnej.

+ brak ograniczenia co do liczby kierowców uprawnionych do poruszania się autem zastępczym.

 

Na jaki okres czasu należy Ci się pojazd zastępcze?

 

W wypadku szkody częściowej, gdy auto nie jest jezdne auto należy się do czasu naprawy szkody.

Np. Twoje auto ma powybijane lampy, w związku z czym auto należy Ci się od dnia wypadku, przez okres, w którym towarzystwo likwiduję szkodę(wizyta rzeczoznawcy, wydanie decyzji) aż do czasu naprawy pojazdu.

 

W wypadku szkody częściowej, gdy auto jest jezdne, auto zastępcze należy Ci się na okres naprawy.

Np. Gdy Twoje auto zostało lekko zarysowane i można nim dalej jeździć, to auto należy Ci się przez okres naprawy, a tj. czas pobytu Twojego auta u lakiernika.

 

W wypadku szkody całkowitej, co do zasady samochód zastępczy należy Ci się od dnia wypadku do dnia zakwalifikowania szkody jako całkowitej, a tj. po otrzymaniu decyzji przez towarzystwo ubezpieczeniowe plus dodatkowe 7 dni na zagospodarowanie wraku.

 

NIE CZEKAJ! SKONTAKTU SIĘ Z NAMI! 690-690-466

Kontakt:

email:

do.odszkodowania@gmail.com

telefon:

690-690-466

 Sandomierz

ul. Dobkiewicza 8A